Jaký typ televize Vás zajímá?

IPTV - televizní vysílání, které používá pro svůj přenos vysokorychlostní internetové přípojky, u nás konkrétně připojení do sítě PlzenecNET.

Pozemní a satelitní vysílání – zajištění instalace klasických televizních přijímačů a rozvodů u Vás doma.


 

Nyní probíhá „STARTovací akce“:

základní balík IP televize pro nově registrované na

vyzkoušení je zahrnut ve členském příspěvku 300 kč

 

Zaregistrujte se jako nový uživatel IP televize, a vyzkoušejte si základní balíček IPTV na několik dní až měsíců ZDARMA! Součástí balíčku START je více než 80 televizních programů s možností zpětného sledování až 7 dní do minulosti, 50 hodin Vašich nahrávek a sledování až na 3 zařízeních současně!

„STARTovací akce“ se vztahuje na nově provedené registrace ze sítě PlzenecNET (služba je určena pouze pro členy). Balíček na vyzkoušení se zpřístupní na dobu dvou měsíců od data registrace.

Základní balíček, na který se akce vztahuje, se automaticky deaktivuje s vypršením posledního dne aktuální akce. Pokud budete chtít využívat balíček START i po ukončení této aktuální akce, je potřeba kontaktovat nás na telefonu 775785005.

televize

 

IPTV a její výhody

Televizní vysílání můžete sledovat např. na tabletu, počítači, Smart telefonu nebo i na Vaší televizi. Podporovány jsou Smart televize Samsung, Panasonic, a od roku 2015 též značka LG (návod k párování TV zde, seznam podporovaných TV zde ). Pokud nevlastníte Smart televizi, nabízíme Vám k zakoupení set-top-box, počítač s operačním systémem Android (ukrytým v designové krabičce s dálkovým ovladačem), který jakoukoli obyčejnou televizi změní domácí multimediální centrum.

Výhody IPTV:

  • Jednoduchost – na svém počítači může IPTV sledovat přímo na webu partnera, bez nutnosti instalace.
  • Stačí jedna „appka“ – V tabletech a dalších zařízeních s Androidem (či iOS), je sledování možné díky aplikaci, kterou snadno stáhnete na Google Play (resp. iTunes). Stačí vyhledat aplikaci s názvem sledovanitv.cz a nainstalovat ji. Obdobně si s jednou aplikací vystačíte u Smart televizorů.
 

 

Základní balíček START

Aktuálně naši členové mohou sledovat v základním balíčku:

 start2

 

Další funkce základního balíčku START v síti PlzenecNET:

  • pauza – Pozastavte právě probíhající pořad až na 60 minut, a později pokračujte tam, kde jste přestali.
  • elektronický programový průvodce – Mějte přehled o právě probíhajících i následujících televizních pořadech.
  • můžete sledovat více než 40 televizních programů
  • timeshift 30 hodin – U většiny kanálů můžete přehrávat pořady až 30 hodin zpětně, u vybraných kanálů již až 168 hodin.
  • 40 hodin nahrávek – Možnost nahrávání Vámi zvolených pořadů o celkové délce až 40 hodin.
  • podpora pro Set-top-box
  • 3 x stream – Sledujte až 3 různé pořady najednou.
IPTV lze po provedení registrace sledovat v síti PlzenecNET nebo v jiné síti, jež je partnerem provozovatele IP televize (Sledovanitv.cz s.r.o., IČ: 01607910, U Vodárny 3032/2A, 616 00, Brno), seznam partnerských sítí je uveden na stránkách http://sledovanitv.cz/info/partneri.
 
Máte aktivní balíček IPTV, a potřebujete jej spárovat se Smart TV? Postupujte dle návodu na webu partnera, odkaz ZDE (návody pro Samsung s OS Tizen, Samsung řady 2012-2015; LG; Panasonic).
Další dotazy, na které jste nenašli odpověď, zodpovíme na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 775785005.

POZEMNÍ a SATELITNÍ VYSÍLÁNÍ

Zajišťujeme také instalaci klasických televizních přijímačů a rozvodů u Vás doma. Obraťte se na nás pro návrh televizních, satelitních a anténních systémů, rozvodů a kabeláže s dodávkou komponent. Včetně multimediálních domácích center.

Službu zajišťuje a servisuje společnost RVTech s.r.o. (IČ: 03548911, Jednová 68, 326 00, Letkov) a DIGI CZ s.r.o. (IČ: 04668529, Na Florenci 2116/15, 326 00, Nové Město, 110 00 Praha 1).

Ceník firmy RVTech s.r.o.

Položka Pořizovací cena (Kč)
Pozemní digitální vysílání

od 1000,00 Kč

Satelitní přijímač od 4900,00 Kč
Domácí mediální centra

dohodou

 

DVB-T (Digital Video Broadcasting - Terrestrial) neboli pozemní digitální vysílání je systém přenosu televizního signálu, který postupně nahradil analogové televizní vysílání. Digitální vysílání televize a rozhlasu znamená pro diváka především výrazné rozšíření programové nabídky, stabilizaci kvality obrazu a zvuku zejména ve ztížených podmínkách a doplňkové informační služby. Diváci mají nyní možnost pořídit podstatně kvalitnější přímý záznam na digitální média (počítačový disk nebo DVD). Přitom se používá stejná, nebo dokonce jednodušší anténa, ve většině lokalit bez nutnosti jejího přenastavení.

HDTV satelitní přijímače slouží pro příjem televizního vysílání ve vysokém rozlišení. Tyto přistroje jsou vhodné ke všem moderním plasmovým, LCD a LED televizorům, které dokáží zobrazit HD ready, Full HD či HD 1080p. Pro satelitní příjem je potřeba satelitní parabola a dekodér (satelitní přijímač). Základní verze nabízí stejné množství programů jako digitální pozemní vysílání. U verze s dalšími programy je potřeba platit měsíční paušály, jejichž výše je závislá na množství programů.

Multimediální centra jsou dnes velice populární, umožňují nám sledovat filmy určené pro stolní počítače bez jejich potřeby. Většina dnešních multimediálních center je vybavena síťovou kartou, v některých případech dokonce bezdrátovým připojením. S jejich pomocí změníte Vaši obyčejnou televizi ve Smart TV.

Sociální sítě

facebook