Zahrajete si občas „fotbálek“ a zajímala by vás možnost předvést se v opravdovém zápase?

PlzenecNET dostal příležitost zapojit se do zaměstnanecké ligy společnosti Vltava Labe Media, kterou v případě spolku mohou hrát též jeho členové. Sestavíme tým, který projde nejen lokálními zápasy, ale dokáže se dostat až na celostátní finále? To záleží právě na vás, našich členech.

Turnaj zahájí okresními koly, zápasy budou pak probíhat na podzim 2020 vždy ve všední dny a v odpoledních hodinách na fotbalovém hřišti hrou „malé kopané“ stylem každý s každým. Vítěz postoupí do krajského kola a vítězové krajských kol do celostátního finále.

Pokud by se týmu PlzenecNET podařilo dostat na celostátní finále, budou členové týmu hrát o zájezd na utkání evropské kopané (Anglie, Španělsko), o relaxační pobyt v lázních a aquaparku ve Františkových Lázních či o exkurzi do Plzeňského pivovaru. Vítězný tým získá též pohár a medaile.

Pokud vás email zaujal a uvažujete, že byste se chtěli zúčastnit, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a doplňte pár slov o svých zkušenostech s „fotbálkem“, pro účast v turnaji potřebujeme sestavit tým o 8 hráčích (+ náhradníci).

Děkujeme všem zájemcům, kteří se nám ozvali, bohužel se nepovedlo sestavit tým o potřebném množství hráčů v požadovaném termínu, a proto se akce v tomto roce nezúčastníme.

Sociální sítě

facebook