Vážení členové,
dovolte, abychom Vás informovali o zavedení organizačních změn ve Vaší obsluze a servisu. Aktuální bezpečnostní situace v ČR nás nutí k zavedení obsluhy bez osobního styku s našimi členy. S účinností od pondělí 16.3.2020 z toho vyplývají následující pravidla:

  • Přerušujeme realizace všech nových přípojek.
  • Omezujeme servisy u členů
  • Přerušujeme práce nesouvisející se zajištěním provozu sítě PlzenecNET
  • Primárním cílem naší činnosti je nyní zajištění provozu infrastruktury sítě PlzenecNET.

Uvedená pravidla jsou platná do odvolání.

Stále jsme však pro Vás k dispozici na telefonním čísle 775 785 005, a to denně (včetně víkendů) od 8:00 do 20:00 hodin.

Na vzniklou situaci máme, po dohodě se servisní firmou RVTech, s.r.o., připraven přesný scénář tak, abychom dokázali zajistit pro naše členy plnohodnotné služby bez jakýchkoliv omezení.

Vyzýváme Vás však, abyste dbali zvýšené opatrnosti na Vaši přípojku. Tedy v případě potíží, je nejlepší nás nejprve telefonicky kontaktovat, a teprve po konzultaci s dispečinkem (či přímo s technikem) manipulovat s přípojkou dle našich instrukcí. Neodbornými zásahy z Vaší strany by mohlo dojít k takovým změnám, které bychom nedokázali již jednoduše opravit - toto by následně vyžadovalo návštěvu našeho technika na místě, což bude s velkou pravděpodobností v době karantény v ČR nemožné. Přesto se nebojte, že byste zůstali bez internetu, naprostá většina problémů je řešitelná i za současné krizové situace.

Váš tým PlzenecNET

Sociální sítě

facebook