Protože si Vás vážíme, máme pro Vás, jakožto aktivního člena, odměnu. Spouštíme akci “Připoj dalšího”, která spočívá v tom, že nás komukoli doporučíte jako poskytovatele internetu. Může to být někdo z rodiny, známých, sousedů, kolemjdoucí či spolucestující v MHD. To je zcela na Vás. Naše místa pokrytí se stále rozšiřují, a tak sledujte naše webové stránky nebo FB, ať víte, kde všude máte možnost s námi spolupracovat.

Za rozšíření naší členské základny Vás nyní odměníme částkou 900 Kč za každého nového člena, kterého k nám přivedete. Peníze Vám pošleme buďto na účet, je možné je proměnit za 3 měsíce internetu zdarma nebo uplatnit na výměnu za modernější Wi-Fi router.

Je to jednoduché. Přivedu 5 kamarádů, dostanu 4500 Kč nebo mám internet 15 měsíců zadarmo. Možná tak pomůžete někomu, kdo momentálně není spokojen se stávajícím poskytovatelem nebo platí za stejné služby vysoké částky. To Vás jistě bude, stejně jako spousty z Vás, co už to udělala, hřát u srdce. A to nás velice těší!

Nový člen však nesmí být minimálně v posledních 3 měsících členem spolku PlzenecNET a využije připojení k síti PlzenecNET na adrese, kde minimálně stejnou dobu připojení k síti PlzenecNET nebylo realizováno. Odměna je nárokovatelná až po řádném uhrazení prvních tří členských příspěvků novým členem a poté, co stávající člen požádá o úhradu odměny.

Akce trvá do 31.10.2017 - do tohoto termínu je možné započít členství nového člena a následně nahlásit jeho doporučení zasláním mailu s informacemi o obou členech (identifikační údaje - členská čísla) na adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Sociální sítě

facebook