Novinky a aktuality

Náš partner SledovaniTV, který pro naše členy poskytuje IP televizi, odebírá z důvodu zpoplatnění kanálů Rebel a Relax tyto kanály z balíčku START. Nově budou dostupné v balíčku Basic. Tato změna se uskuteční 1. 1. 2018.

Protože si Vás vážíme, máme pro Vás, jakožto aktivního člena, odměnu. Spouštíme akci “Připoj dalšího”, která spočívá v tom, že nás komukoli doporučíte jako poskytovatele internetu. Může to být někdo z rodiny, známých, sousedů, kolemjdoucí či spolucestující v MHD. To je zcela na Vás. Naše místa pokrytí se stále rozšiřují, a tak sledujte naše webové stránky nebo FB, ať víte, kde všude máte možnost s námi spolupracovat.

Za rozšíření naší členské základny Vás nyní odměníme částkou 900 Kč za každého nového člena, kterého k nám přivedete. Peníze Vám pošleme buďto na účet, je možné je proměnit za 3 měsíce internetu zdarma nebo uplatnit na výměnu za modernější Wi-Fi router.

Je to jednoduché. Přivedu 5 kamarádů, dostanu 4500 Kč nebo mám internet 15 měsíců zadarmo. Možná tak pomůžete někomu, kdo momentálně není spokojen se stávajícím poskytovatelem nebo platí za stejné služby vysoké částky. To Vás jistě bude, stejně jako spousty z Vás, co už to udělala, hřát u srdce. A to nás velice těší!

Nový člen však nesmí být minimálně v posledních 3 měsících členem spolku PlzenecNET a využije připojení k síti PlzenecNET na adrese, kde minimálně stejnou dobu připojení k síti PlzenecNET nebylo realizováno. Odměna je nárokovatelná až po řádném uhrazení prvních tří členských příspěvků novým členem a poté, co stávající člen požádá o úhradu odměny.

Akce trvá do 31.10.2017 - do tohoto termínu je možné započít členství nového člena a následně nahlásit jeho doporučení zasláním mailu s informacemi o obou členech (identifikační údaje - členská čísla) na adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Připojte si své chytré zařízení už dnes, a to zcela zdarma! Tato novinka by Vám rozhodně neměla uniknout.

Internet věcí (anglicky Internet of Things, zkratka IoT) Vás bude v brzké budoucnosti obklopovat ze všech stran. Kam utekl Váš pes? Kdo ukradl Váš kočárek? Jak zachází přepravce s Vaším balíčkem? Je vypnutá žehlička? Zamkl jste? Neteče Vám pračka? Na tohle všechno a mnoho dalšího, budete znát odpověď, ať se nacházíte kdekoli.

Máme pro Vás dobrou zprávu! Jako první spolek v České republice nabízíme pro naše členy připojení jednoho zařízení do světa IoT zcela zdarma!

Chcete se dovědět více? Vědět, jak to funguje? Co vše zařízení umí? Pak čtěte náš článek.

obrazek IoT A4

Obnovujeme naši akci pro nově registrované! Sledujte IPTV do 31. prosince 2017 zcela zdarma! Nyní získávají nově registrovaní uživatelé základní balíček IPTV do 31.12.2017 zdarma. Registrujte se na adrese http://tv.plzenec.net (pozor, registraci lze provést jen ze sítě PlzenecNET, služba je určena pouze pro členy PlzenecNET). Balíček IPTV, na který se tato akce vztahuje se automaticky deaktivuje k 31.12.2017, pokud budete chtít využívat tento balíček i nadále, je zapotřebí jej prodloužit na Služby - televize za cenu 99 Kč měsíčně od ledna 2018.

Obnovujeme naši akci pro nově registrované! Sledujte IPTV do 31. července 2017 zcela zdarma! Nyní získávají nově registrovaní uživatelé základní balíček IPTV do 31.7.2017 zdarma. Součástí balíčku je více než 40 televizních programů s možností zpětného sledování 30 hodin do minulosti, 40 hodin Vašich nahrávek a sledování až na 3 zařízeních současně. Registrujte se na adrese http://tv.plzenec.net (pozor, registraci lze provést jen ze sítě PlzenecNET, služba je určena pouze pro členy PlzenecNET). Balíček IPTV, na který se tato akce vztahuje se automaticky deaktivuje k 31.7.2017, pokud budete chtít využívat tento balíček i nadále, je zapotřebí jej prodloužit na Služby - televize za cenu 99 Kč měsíčně od srpna 2017.

Sociální sítě

facebook