Novinky a aktuality

Vážení členové,
dovolte, abychom Vás informovali o zavedení organizačních změn ve Vaší obsluze a servisu. Vzhledem k situaci v ČR zavádíme s účinností od 14.9.2020 následující pravidla:

 • Při servisním výjezdu, přípojce či jakékoli návštěvě technika musí mít všechny přítomné osoby roušku.
 • Servisy, které nejsou urgentní - např. nastavení tiskáren - odkládáme na pozdější dobu.
 • Kancelář je až na výjimky pro veřejnost nepřístupná.


Uvedená pravidla jsou platná do odvolání.

Stále jsme pro Vás k dispozici na telefonním čísle 775 785 005, a to denně (včetně víkendů) od 8:00 do 20:00 hodin.

Na vzniklou situaci máme, po dohodě se servisní firmou RVTech, s.r.o., připraven přesný scénář tak, abychom dokázali zajistit pro naše členy plnohodnotné služby bez větších omezení.
Vyzýváme Vás však, abyste dbali zvýšené opatrnosti na Vaši přípojku. Tedy v případě potíží, je nejlepší nás nejprve telefonicky kontaktovat, a teprve po konzultaci s dispečinkem (či přímo s technikem) manipulovat s přípojkou dle našich instrukcí. Neodbornými zásahy z Vaší strany by mohlo dojít k takovým změnám, které bychom nedokázali již jednoduše opravit.

Váš tým PlzenecNET

I dovolenou si můžete zpříjemnit sledováním svých oblíbených filmů a seriálů. IP televizi pro vás zajišťuje náš partner SledovaniTV.

Sledovani TV - Kufr 1200x1200

Zahrajete si občas „fotbálek“ a zajímala by vás možnost předvést se v opravdovém zápase?

PlzenecNET dostal příležitost zapojit se do zaměstnanecké ligy společnosti Vltava Labe Media, kterou v případě spolku mohou hrát též jeho členové. Sestavíme tým, který projde nejen lokálními zápasy, ale dokáže se dostat až na celostátní finále? To záleží právě na vás, našich členech.

Turnaj zahájí okresními koly, zápasy budou pak probíhat na podzim 2020 vždy ve všední dny a v odpoledních hodinách na fotbalovém hřišti hrou „malé kopané“ stylem každý s každým. Vítěz postoupí do krajského kola a vítězové krajských kol do celostátního finále.

Pokud by se týmu PlzenecNET podařilo dostat na celostátní finále, budou členové týmu hrát o zájezd na utkání evropské kopané (Anglie, Španělsko), o relaxační pobyt v lázních a aquaparku ve Františkových Lázních či o exkurzi do Plzeňského pivovaru. Vítězný tým získá též pohár a medaile.

Pokud vás email zaujal a uvažujete, že byste se chtěli zúčastnit, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a doplňte pár slov o svých zkušenostech s „fotbálkem“, pro účast v turnaji potřebujeme sestavit tým o 8 hráčích (+ náhradníci).

Děkujeme všem zájemcům, kteří se nám ozvali, bohužel se nepovedlo sestavit tým o potřebném množství hráčů v požadovaném termínu, a proto se akce v tomto roce nezúčastníme.

Vážení členové,
vzhledem ke zmírnění opatření v ČR pomalu přecházíme do běžného provozu, nicméně stále se snažíme o minimalizaci osobního kontaktu s našimi členy. Aktuálně respektujeme následující pravidla:

 • Již opět realizujeme nové přípojky.
 • Servisy u členů provádíme spíše v nutných případech, snažíme se odkládat neurgentní zásahy (např. zprovoznění tiskárny).
 • Při výjezdu u člena dodržuje technik bezpečnostní vzdálenost od dalších osob, všichni přítomní musí mít roušku.
 • Kancelář přijímá návštěvy pouze po předchozí telefonické domluvě, návštěvníkům bez roušky nebude umožněn přístup.
 • Vracení zápůjček probíhá na chodbě mimo hlavní prostory kanceláře.

Uvedená pravidla jsou platná do odvolání. Stále jsme pro Vás k dispozici na telefonním čísle 775 785 005, a to denně (včetně víkendů) od 8:00 do 20:00 hodin.

Nadále vyzýváme naše členy, abyste dbali zvýšené opatrnosti na své přípojky. V případě potíží nás nejprve telefonicky kontaktujte. Bez předchozí konzultace s dispečinkem (či přímo s technikem) nemanipulujte s přípojkou. Neodbornými zásahy z Vaší strany by mohlo dojít ke změnám, které bychom nedokázali již vzdáleně opravit – zásahy u členů sice již provádíme, přesto se snažíme počet výjezdů pro vaši i naši bezpečnost omezit na nezbytně nutný počet. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Váš tým PlzenecNET

Vážení členové,
dovolte, abychom Vás informovali o zavedení organizačních změn ve Vaší obsluze a servisu. Aktuální bezpečnostní situace v ČR nás nutí k zavedení obsluhy bez osobního styku s našimi členy. S účinností od pondělí 16.3.2020 z toho vyplývají následující pravidla:

 • Přerušujeme realizace všech nových přípojek.
 • Omezujeme servisy u členů
 • Přerušujeme práce nesouvisející se zajištěním provozu sítě PlzenecNET
 • Primárním cílem naší činnosti je nyní zajištění provozu infrastruktury sítě PlzenecNET.

Uvedená pravidla jsou platná do odvolání.

Stále jsme však pro Vás k dispozici na telefonním čísle 775 785 005, a to denně (včetně víkendů) od 8:00 do 20:00 hodin.

Na vzniklou situaci máme, po dohodě se servisní firmou RVTech, s.r.o., připraven přesný scénář tak, abychom dokázali zajistit pro naše členy plnohodnotné služby bez jakýchkoliv omezení.

Vyzýváme Vás však, abyste dbali zvýšené opatrnosti na Vaši přípojku. Tedy v případě potíží, je nejlepší nás nejprve telefonicky kontaktovat, a teprve po konzultaci s dispečinkem (či přímo s technikem) manipulovat s přípojkou dle našich instrukcí. Neodbornými zásahy z Vaší strany by mohlo dojít k takovým změnám, které bychom nedokázali již jednoduše opravit - toto by následně vyžadovalo návštěvu našeho technika na místě, což bude s velkou pravděpodobností v době karantény v ČR nemožné. Přesto se nebojte, že byste zůstali bez internetu, naprostá většina problémů je řešitelná i za současné krizové situace.

Váš tým PlzenecNET

Sociální sítě

facebook