Zde najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky vztahující se ke spolku a další obecné informace.

Kolik mě bude stát připojení k PlzenecNETu?

Je měsíční příspěvek s DPH?

Jakým způsobem mohu platit členské příspěvky?

 

 

Kolik mě bude stát připojení k PlzenecNETu?

Představu o ceně si můžet vytvořit zvážením možností připojení. Přesná částka vyplyne až z konzultace s naším technikem, který Vám doporučí konkrétní hardware dle Vašich požadavků.

V současné době zapůjčujeme hlavní zařízení pro připojení Vaší domácnosti nebo firmy ZDARMA, hradit budete tedy jen ostatní materiál a HW a práci technika. Pokud bude pro Vaše představy o připojení dostačující pouze zapůjčené zařízení, hradíte pouze základní poplatek technikovi 799 Kč za 2 hodiny práce s připojením a zařízením Vašeho členství.

 

Je měsíční příspěvek s DPH?

Zapsaný spolek PlzenecNET není plátcem DPH, uvedená cena měsíčního příspěvku je tedy konečná, nedaní se.

Jakým způsobem mohu platit členské příspěvky?

Měsíční členský příspěvek je nejsnazší zasílat na náš účet převodem (např. pomocí trvalého příkazu). Pokud nemáte svůj bankovní účet, lze členský příspěvek poslat prostřednictvím České pošty za pomoci složenky, případně lze členský příspěvek složit přímo na pokladně FIO banky, u které máme účet. SIPO bohužel nezajišťujeme.

Akce pro členy

a5

Nyní za zapůjčení WiFi zařízení neplatíte nic

více informací

Novinky a aktuality

  • Školení pro členy (práce s počítačem)

    05.12.2021

    Dne 2.12. proběhlo školení pro členy na téma práce s počítačem pro začínající a mírně pokročilé uživatele. Potěšilo nás, že...

  • Online školení pro členy

    01.11.2021

    Pro naše členy připravujeme v rámci členského příspěvku další školení na téma "kamery - sledování vašeho domu či pozemku, jak...

více novinek

Sociální sítě

facebook