Zde jsou k dispozici dokumenty, které by jste si měli přečíst, než se stanete členy PlzenecNET z.s.

Přihláška do spolku PlzenecNET, z.s.(150kB)

Stanovy občanského sdružení PlzenecNET, z.s.(1.78MB)

Provozní řád občanského sdružení PlzenecNET, z.s.(50kB)

Organizační řád občanského sdružení PlzenecNET, z.s.(75kB)

Oznámení o platbách, (418kB)

Pravidla pro servisy PlzenecNET, z.s.(426kB)

Kompletní znění GDPR (952 kB)

Osobní údaje zpracováváme v souladu s platnou legislativou (GDPR).

Tento spolek vznikl ve Starém Plzenci za účelem sdružování přátel a sousedů k vytvoření komunity, která má zájem využívat nejnovější informační a komunikační technologie a chce se propojovat a sdílet. Tato myšlenka vznikla již za dob drahého internetu vytáčeného přes telefonní modem. Od počátku je spolek rozvíjen lidmi se zájmem o internetové technologie a technický rozvoj.

PlzenecNET je zapsaný spolek ve spolkovém rejstříku. Spolek má určené stanovy a vnitřní předpisy, podle kterých se řídí. Členem spolku PlzenecNET, z.s. může být každý, kdo dosáhnul věkové hranice 18 let. Možnost připojit členy k internet síti máme primárně v oblastech Starého Plzence, Sedlce, Tymákova, obce Mokrouše, Letkova, Lhůty, Šťáhlav, Plzně, Černic, Koterova, Radobyčice, Robčice, Štěnovice, Útušic, Losiné, Litic, Dýšiny, Kyšic, Ejpovic, Klabavy, Rokycan, Němčiček, Chrástu, Vitinky, Volduch, Oseku, Litohlav, Dolan, Zruč-Senec a Tlučné. Možnost připojení často bývá i v okolí uvedených obcí.

V rámci našeho spolku poskytujeme zázemí pro lidi zajímající se o informační technologie (zejména o výpočetní techniku a síťové technologie). V rámci spolku je možnost připojit se ke spolkové internetové síti s neomezeným objemem dat, herní servery, FTP servery a P2P servery pro výměnu dat mezi uživateli sítě. Dále pak pro členy máme připravené místo pro hosting jejich vlastních internetových stránek na naší doméně a třeba i možnost založení mailu. Členové mohou využít školení pořádaných spolkem, odborných konzultací a dalších aktivit. Dále je možné se účastnit se výzkumu a vývoje v oblasti informačních a komunikačních technologií, například vyvíjet nové senzory připojené do tzv. internetu věcí.

Síť PlzenecNET je díky naším členům unikátním testbedem informačních a komunikačních technologií. Staňte se i Vy naším členem a zapojte se do komunity!

Pro připojení do spolku PlzenecNET stačí vyplnit registrační formulář, který se nachází na těchto stránkách, následně bude námi kontaktován a domluví si vyhovující termín bezplatného průzkumu.

O dosahovaných rychlostech v síti se můžete přesvědčit třeba na serveru rychlost.cz

Akce pro členy

a5

Nyní za zapůjčení WiFi zařízení neplatíte nic

více informací

Novinky a aktuality

  • Školení pro členy (práce s počítačem)

    05.12.2021

    Dne 2.12. proběhlo školení pro členy na téma práce s počítačem pro začínající a mírně pokročilé uživatele. Potěšilo nás, že...

  • Online školení pro členy

    01.11.2021

    Pro naše členy připravujeme v rámci členského příspěvku další školení na téma "kamery - sledování vašeho domu či pozemku, jak...

více novinek

Sociální sítě

facebook