Pravidla pro aktivaci IPTV:

PlzenecNET, z.s. je na základě smluvního ujednání se společností sledovanitv.cz s.r.o. oprávněn zajistit pro své členy aktivaci a správu zde uvedených služeb.

Níže uvedené částky za IPTV je nutno poukazovat na účet PlzenecNET, z.s. společně s platbou členského příspěvku v termínu splatnosti členského příspěvku, tedy vždy na měsíc dopředu (platba musí být poukázána nejpozději do konce měsíce předcházejícího na daný měsíc, doporučený termín platby je kolem 23. v měsíci).

Pokud objednáváte Set-top Box, bude Vám zaslán Českou poštou na dobírku na uvedenou adresu, případně si jej můžete vyzvednout osobně v Plzni.

Zde můžete vyplnit nezávaznou online žádost do spolku PlzenecNET. Po odeslání se Vám v co nejkratším možném čase ozveme a dohodneme termín realizace. Přihlášku do spolku vyplníte až Vás navštívíme.

Pro rychlejší vyhovění Vaší žádosti, vyplňte prosím všechna pole dotazníku.

Možnost připojit se je téměř všude v pokrytých obcích, pokud ovšem nemáte přímou viditelnost na náš přístupový bod, není zaručeno stoprocentní připojení.

Rodinné domy

Obvykle je provedena montáž mikrovlnné jednotky na stožár rodinného domu či na vlastní výložník nebo konzoli. Přes toto zařízení jste připojeni do sítě. Od instalovaného zařízení je veden pouze datový kabel ke koncovému zařízení (PC, router). Zařízení je napájeno z nejbližší zásuvky pomocí tohoto datového kabelu. V případě, že zákazník chce využívat bezdrátové připojení (např. pro notebook), je navíc instalován domácí wifi vysílač.

wifi

Bytové domy

 V bytových domech provedeme instalaci vlastních zařízení, pro zajištění vysoké rychlosti pro všechny obyvatele domu. Toto zařízení je v případě bezdrátového spoje umístěno na společné střeše, popř. je internet zaveden optickým vláknem. Z tohoto bodu dále vedeme samostatný datový kabel do každé domácnosti.

 

switch

 

Než se rozhodnete stát se členem spolku, měli byste se rozhodně seznámit se stanovami spolku a všemi vnitřními předpisy. Tyto jsou na stránce důležité dokumenty.

 

Oblasti pokryté signálem spolku naleznete na mapě pokrytí.

 

Akce pro členy

a5

Nyní za zapůjčení WiFi zařízení neplatíte nic

více informací

Novinky a aktuality

  • Školení pro členy (práce s počítačem)

    05.12.2021

    Dne 2.12. proběhlo školení pro členy na téma práce s počítačem pro začínající a mírně pokročilé uživatele. Potěšilo nás, že...

  • Online školení pro členy

    01.11.2021

    Pro naše členy připravujeme v rámci členského příspěvku další školení na téma "kamery - sledování vašeho domu či pozemku, jak...

více novinek

Sociální sítě

facebook